Zaprszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wycieczki do zoo w Borysewie.

 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka, był to czas pełen rozrywki, gier i zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Dużą niespodzianką i kolejnym prezentem ( zasponsorowanym przez Urząd Gminy w Żelazkowie) był wyjazd naszych uczniów do zoo w Borysewie.

W piątek, dnia  06 grudnia 2019 młodzież naszej szkoły wraz z rodzicami wzięła udział w wycieczce do stolicy Niemiec.
Większość z uczestników pobudkę musiała ustawić przed godziną 4:00  rano ponieważ o 4:30 trzeba było stawić się na zbiórkę przed wyjazdem. 
Wyjazd i początek wycieczki punktualnie o 5:00! 

     Czas na podsumowanie naszej pięciodniowej wycieczki do Zakopanego, która odbyła się w dniach od 19 X 2019 do 23 X 2019. Zdaniem zarówno uczniów, jak i nauczycieli - opiekunów wyjazd był bardzo udany, ponieważ  wszyscy mieli możliwość podziwiania pięknych, kolorowych Tatr ora

W dniach 01-05.X.2019 r. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Skarszewie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Russowie  uczestniczyli w programie szkoleniowym pt.

Dnia 14 czerwca klasa ósma wraz z wychowawczynią wzięła udział w pożegnalnym popołudniu, które zorganizowane zostało na Szałe, koło Kalisza.

8 maja  2019 roku obejrzeliśmy  przedstawienie w Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu pt. „Dziwny przypadek psa nocną porą” (uczniowie klas VI, VII, VIII).

Dnia 25 kwietnia 2019 roku wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę szkolną  do Warszawy. W wycieczce brało udział 24 uczniów klas 4-7 Szkoły Podstawowej w Skarszewie . Zbiórkę zorganizowano o godzinie 7.05 przed  OSP w Skarszewie. Wyjazd odbył się zgodnie z planem o godz. 7.15.

W dniach 13 – 16 stycznia 2019r. odbył się 4-ro dniowy biwak harcerski w Koźminku. Zuchy miały okazję nawiązać nowe przyjaźnie z dziećmi z innych gromad i drużyn harcerskich. Spędziły czas świetnie bawiąc się na  lodowisku,  basenie, trampolinach czy w kinie.