XXIV edycja Turnieju Piłki Nożnej "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

19 kwietnia 2024 r. na boisku Orlika w Liskowie odbył się etap powiatowy XXIV edycji Turnieju Piłki Nożnej "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU" w kategorii chłopców U-12. W turnieju brało udział 10 najlepszych zespołów z powiatu kaliskiego: grupa I:  SP Lisków, APR Brzeziny, SP SKARSZEW, Niezwykłe rakiety Morawin oraz FC OPATÓWEK, grupa II: SP Koźminek, SP Stawiszyn, SP Kokanin, SP Stobno7, SP Iwanowice.

Pomimo zaciętej rywalizacji, nasze pilkarki i  piłkarze nie zdołali zdobyć awansu do kolejnego etapu turnieju wojewódzkiego. Niemniej jednak, zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami oraz medalami za ich wysiłek i zaangażowanie.

Skład naszej drużyny: Igor Chudziński, Maksymilian van Diepen, Marta Grzelak, Sebastian Kasprzyk, Blanka Szczepaniak, Szymon Tresenberg, Jakub Rabe, Jan Wałęsa oraz Filip Żarnecki.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowany jest przez PZPN od 24 lat. Od 2007, Sponsorem Generalnym Turnieju jest marka Tymbark. Turniej jest jedną z najszybciej rozwijających się inicjatyw Grassroots w Polsce, oraz jest największym w Europie wydarzeniem piłkarskim dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12.