300 plus - dyżury pracowników ZUS w Urzędzie Gminy Żelazków

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, przygotował dyżury poświęcone tematyce świadczeń „Dobry Start” w siedzibie Urzędu Gminy Żelazków. Podczas tych spotkań pracownicy ZUS będą zakładać osobom chętnym konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS oraz pomogą złożyć wniosek o 300+.

Dyżury będą odbywać się w siedzibie Urzędu Gminy Żelazków – sala posiedzeń Urzędu Gminy, w godzinach, od 9:00 do 13:00, w dniach: 28 lipca 2021r. oraz 11 sierpnia 2021r..

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że z dniem 23 czerwca 2021 r. rachmistrze terenowi, realizujący dotychczas zadania spisowe wyłącznie w formie wywiadu telefonicznego, uzyskali zgodę na pracę w terenie, co oznacza, że będą mogli prowadzić wywiady bezpośrednie w miejscu zamieszkania osoby spisywanej. Udział rachmistrza w tej formie zbierania danych jest dobrowolny.

W roku szkolnym 2020/2021  w miesiącach od listopada do maja uczniowie klasy ósmej brali udział w dwóch projektach eTwinning i nawiązali  kontakty z rówieśnikami z innych krajów europejskich.  O pierwszym projekcie mogliście dowiedzieć się już z wcześniejego artykułu szkolnego dl

Podziękowania

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Skarszewie
składa serdeczne podziękowania
Wójtowi gminy Żelzków

Panu Sylwiuszowi Jakubowskiemu

za okazaną siłę serca i przyjazną dłoń, która wspiera działania podejmowane dla dobra oraz radości dzieci i młodzieży.
Dziękujemy za piękny gest z okazji Dnia Dziecka i zasponsorowanie wyjazdu do zoo w Borysewie w dniu 2 czerwca 2021 r.

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Skarszewie
składa serdeczne podziękowania
Wójtowi gminy Żelzków

Panu Sylwiuszowi Jakubowskiemu

Zaprszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wycieczki do zoo w Borysewie.